פתיחת תיק גירושין - איך עושים את זה?

היכן פותחים תיק גירושין, כיצד עושים זאת, האם הדבר כרוך בתשלום ומשמעויות נוספות - בואו לקרוא במאמר שלהלן! קרא עוד »

משמורת על הילדים - ילד הולך עם אמא או עם אבא?

כיצד מתנהל התהליך של משמורת על ילדים? מהי משמורת משותפת? ומה המשמעות כלפי הילדים? במאמר הבא קרא עוד »

עורך דין לענייני גירושין - לייצוג בתהליך הגירושין

איך לבחור עורך דין גירושין? האם ישנן תתי התמחויות בתחום? ועוד מספר נקודות חשובות שחשוב שתדעו מראש - במאמר הבא קרא עוד »

טיפול זוגי - לשימור הקשר הזוגי

מה אתם יודעים על טיפול זוגי כיצד ממתחילים תהליך של טיפול זוגי? על מיהו מטפל מוסמך? והאם זה באמת מה שיציל את חיי הזוגיות שלכם? בואו לקרוא! קרא עוד »

טיפול משפחתי - כדאי שתדעו

מהו בדיוק טיפול משפחתי, למי הוא מיועד, באילו סיטואציות הטיפול רלוונטיות? ותוך כמה זמן נראה תוצאות ממשיות? להלן במאמר! קרא עוד »

טיפול נפשי לאחר גירושין - כמעט חודה לכל אחד

הפתגם אומר כי לא קיימים גירושים נקיים. כיצד מתגברים על הצלקות הנפשיות שמותיר התהליך הקשה הזה וממשיכים לאופק חדש? התשובות בפנים! קרא עוד »

 

טיפים לבחירת עורך דין גירושין

תקופת הגירושין לא הולכת להיות קלה כבכל מקרה אך לכל הפחות נסו להקל על עצמכם בבחירת עורך דין גירושין מנוסה. עורך דין מתחיל או עורך דין שלא משדר על אות והגל כמוכם יכול להיות נטל ולא לעזר. כיצד תוכלו למצוא עורך דין מוצלח ומה בכלל עליכם לבחון בו? הנה כל התשובות.

תשפטו לפי הכימיה ביניכם

יש הרבה דברים שתצטרכו לבדוק לפני שתבחרו את עורך דין הגירושין שלכם כאשר עורך דין גירושין בחיפה צריך להיות אמין, מקצועי, עם המלצות רבות ועוד שורה ארוכה של פרמטרים. כמובן שעל הפרמטרים החשובים נרחיב בהמשך אך בראש ובראשונה אתם חייבים להתייחס לרושם האישי שהוא מותיר עליכם. לפני שאתם בוחרים עורך דין גירושין בחיפה אם חייבים לשבת איתו לפגישה קצרה ולהתרשם מהניסוחים שלו, מהאישיות שלו, מרמת המקצועיות שלו או בקיצור, רושם ראשוני. הרושם הזה יהיה משמעותי מאוד לגבי המשך הבחירה כי עם תהליך מורכב כמו גירושין צריך לבחור נכון.

האם הוא יביא לתוצאות המבוקשות?

• בחירת עורך דין גירושין בחיפה אינה בחירה קלה בעיקר בגלל המשמעות הרבה שיש לו על המשך חייכם. אם יש לכם ילדים משותפים הגירושין מקבלים משמעות הרבה יותר גבוהה כאשר עורך דין לא מנוסה יכול להשיג תוצאות רעות שירחיקו אותם מכם. יכול גם להיות שחלוקת הרכוש לא תהיה צודקת בעיניכם ואז כבר לא יהיה מקום להאשים את עורך הדין.

• כמובן שכל עורך דין ינסה להשיג את המיטב אך לא כל אחד יצליח, ולכן אתם חייבים לבחור עורך דין שיש לו קבלות בתחום. כמובן שהקבלות הללו יגיע עם הניסיון שלו והניסיון הזה יעלה לכם יותר, אך בסופו של דבר תוכלו לקבל את מה שאתם רוצים.

• התוצאות יכולות להיות משמעותיות מאוד גלבי המשך חייכם אך כך גם המחיר שתצטרכו לשלם. אסור לשכוח ששכר הטרחה של עורך דין גירושין בחיפה יכול להגיע גם לעשרות אלפי שקלים ולעתים אפילו יחצה את רף מאה אלף שהשקלים, במידה ומדובר על דיונים רבים ועורך דין מנוסה ומבוקש באזור. לא תרצו להתחיל את החיים שלכם שוב בחובות גבוהים כאלו.

עורך דין שיהיה נגיש לפגישות

אם אתם גרים באזור חיפה אתם חייבים לבחור עורך דין גירושין בחיפה או בקריות, ואם אתם גרים בתל אביב כדאי לחפש עורך דין מהעיר. אולי זה נראה לכם עניין די בסיסי ויכול להיות שלחלק הוא דווקא ייראה שולי, אך יש לייחס לכך משמעות רבה ואפילו את סקר השוק לבצע רק בתחומים הללו. גם אם יש עורך דין גירושין מנוסה מפתח תקווה שיש לכם עליו המלצות אישיות ממכרים קרובים או רחוקים, לא כדאי לכם לבחור בו כי יהיה לכם קשה מאוד להיפגש איתו, ואתם תצטרכו להיפגש איתו לא מעט פעמים. כמו כן חשוב שהוא יהיה זמין לכל שאלה שתהיה לכם הרי מדובר בהליך ארוך ומסובך.

-->