פתיחת תיק גירושין - איך עושים את זה?

היכן פותחים תיק גירושין, כיצד עושים זאת, האם הדבר כרוך בתשלום ומשמעויות נוספות - בואו לקרוא במאמר שלהלן! קרא עוד »

משמורת על הילדים - ילד הולך עם אמא או עם אבא?

כיצד מתנהל התהליך של משמורת על ילדים? מהי משמורת משותפת? ומה המשמעות כלפי הילדים? במאמר הבא קרא עוד »

עורך דין לענייני גירושין - לייצוג בתהליך הגירושין

איך לבחור עורך דין גירושין? האם ישנן תתי התמחויות בתחום? ועוד מספר נקודות חשובות שחשוב שתדעו מראש - במאמר הבא קרא עוד »

טיפול זוגי - לשימור הקשר הזוגי

מה אתם יודעים על טיפול זוגי כיצד ממתחילים תהליך של טיפול זוגי? על מיהו מטפל מוסמך? והאם זה באמת מה שיציל את חיי הזוגיות שלכם? בואו לקרוא! קרא עוד »

טיפול משפחתי - כדאי שתדעו

מהו בדיוק טיפול משפחתי, למי הוא מיועד, באילו סיטואציות הטיפול רלוונטיות? ותוך כמה זמן נראה תוצאות ממשיות? להלן במאמר! קרא עוד »

טיפול נפשי לאחר גירושין - כמעט חודה לכל אחד

הפתגם אומר כי לא קיימים גירושים נקיים. כיצד מתגברים על הצלקות הנפשיות שמותיר התהליך הקשה הזה וממשיכים לאופק חדש? התשובות בפנים! קרא עוד »

 

ייעוץ מקצועי לקראת נטילת הלוואות משכנתא- למה זה הכרחי?

ייעוץ משכנתאות

חושבים לקחת הלוואות משכנתא בזמן הקרוב לצורך רכישת נכס למגורים ו/או להשקעה? זה הזמן לדעת הכול על שירותי בדיקה וייעוץ לקראת נטילת הלוואות משכנתא.

הלוואות משכנתא הניטלות לצרכי רכישת נכס למגורים ו/או לצרכי השקעה, מהוות את אחד מהצעדים הכלכליים החשובים ביותר בחיינו. הלוואות אלו מוצעות לכם על ידי הבנקים המסחריים בישראל וגופים חוץ בנקאיים הפועלים בתחום, ונטילתן מחייבת אתכם להסתייע בשירותי בדיקה וייעוץ מקיפים ומקצועיים המיועדים לצורך התאמת תנאי ההלוואה ליכולותיכם הכלכליות.

ייעוץ מקצועי לקראת נטילת הלוואות משכנתא הינו שירות המכונה ייעוץ משכנתאות והוא מיושם על ידי יועצי משכנתא וחברות פרטיות המתמחות בנושא. שירות זה מיועד לצרכי אפיון צרכי ההלוואה ובניית תמהיל משכנתא המותאם באופן פרטני ליכולותיו הכלכליות של הלווה, כאשר ברוב המקרים השירות מאפשר ללווים להשיג את תנאי ההלוואה האופטימאליים ביותר לצרכיו ויכולותיו הכלכליים.

שירות זה אומנם כרוך בתשלום לגורם מקצועי נוסף במסגרת הליכי נטילת ההלוואה, אך הוויתור על השירות מטעמי חיסכון בטווח המיידי עלול להוביל לכך שהלווים עתידים למצוא את עצמם מתמודדים עם מציאות כלכלית מורכבת במסגרתה הם נדרשים לשלם סכומים מופרזים עבור משכנתא אותה הם יכלו להשיג בתנאים טובים יותר.

 

מה כולל השירות?

שירותי ייעוץ משכנתא המיושמים על ידי גורמים מקצועיים-אובייקטיבים שאינם נמנים על המערכת הפיננסית באמצעותה אתם נוטלים את ההלוואה כוללים בין היתר: בדיקה מקיפה בנוגע לצרכי ההלוואה ויכולות ההחזר של הלווים בטווח הקצר והארוך, ניהול משאים ומתנים אל מול המערכת הבנקאית בנוגע לתנאי ההלוואה ואחוזי הריבית על המשכנתא, שירותי ייעוץ בכל הנוגע לרכישת ביטוחי משכנתא (ביטוח חיים +מבנה) המהווים מרכיב חובה בעת נטילת הלוואות משכנתא, הצגת מספר חלופות לצורך נטילת ההלוואה ובחירת החלופה המותאמת ביותר לכל לקוח.

חשוב לדעת: שירותי הייעוץ המוצעים לכם על ידי יועצי משכנתאות מיועדים גם לאילו מביניכם העתידים ליטול הלוואת משכנתא בזמן הקרוב וגם לאילו מביניכם המעוניינים למחזר את הלוואת המשכנתא אותו הם נטלו בשנים האחרונות. החזר משכנתא הינה פעולה פיננסית המיועדת לצרכי הפחתת תשלומי המשכנתא ובניית תמהיל משכנתא חדש המותאם ליכולותיכם הכלכליות האמיתיות.

לצורך בחירת יועצי המשכנתאות אשר ילוו אתכם בהליכי נטילת הלוואה ו/או הליכי מחזור המשכנתא, אנו ממליצים לכם לבחון פרמטרים מקצועיים כגון: ניסיון מקצועי בתחום, ידע מקצועי מורחב בענף המשכנתאות, אובייקטיביות וזמינות גבוהה מצידם לצרכי טיפול יסודי ומהיר בענייניכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

-->