פתיחת תיק גירושין - איך עושים את זה?

היכן פותחים תיק גירושין, כיצד עושים זאת, האם הדבר כרוך בתשלום ומשמעויות נוספות - בואו לקרוא במאמר שלהלן! קרא עוד »

משמורת על הילדים - ילד הולך עם אמא או עם אבא?

כיצד מתנהל התהליך של משמורת על ילדים? מהי משמורת משותפת? ומה המשמעות כלפי הילדים? במאמר הבא קרא עוד »

עורך דין לענייני גירושין - לייצוג בתהליך הגירושין

איך לבחור עורך דין גירושין? האם ישנן תתי התמחויות בתחום? ועוד מספר נקודות חשובות שחשוב שתדעו מראש - במאמר הבא קרא עוד »

טיפול זוגי - לשימור הקשר הזוגי

מה אתם יודעים על טיפול זוגי כיצד ממתחילים תהליך של טיפול זוגי? על מיהו מטפל מוסמך? והאם זה באמת מה שיציל את חיי הזוגיות שלכם? בואו לקרוא! קרא עוד »

טיפול משפחתי - כדאי שתדעו

מהו בדיוק טיפול משפחתי, למי הוא מיועד, באילו סיטואציות הטיפול רלוונטיות? ותוך כמה זמן נראה תוצאות ממשיות? להלן במאמר! קרא עוד »

טיפול נפשי לאחר גירושין - כמעט חודה לכל אחד

הפתגם אומר כי לא קיימים גירושים נקיים. כיצד מתגברים על הצלקות הנפשיות שמותיר התהליך הקשה הזה וממשיכים לאופק חדש? התשובות בפנים! קרא עוד »

 

עורך דין גירושין

תהליך הגירושין הוא תהליך לא קצר ולא פשוט, וישנם אנשי מקצוע המתמחים בדיוק בו

בעולם של ימינו ישנה סטטיסטיקה מצערת שמעידה על כך שיש סיכוי לא קטן שכל אדם באשר הוא יעבור בשלב כזה או אחר תהליך של גירושין. למעשה, הסטטיסטיקה מדברת על כך שיותר משליש מהזוגות הנשואים בכל רגע נתון יתגרשו. והתהליך הזה, תהליך הגירושין, אינו פשוט כלל ועיקר. מעבר לחלוקה של הרכוש וחלוקת המשמורת על הילדים, השינוי המשמעותי בחיים שלנו ובהרגלים שלנו יכול להוביל לתהליך קשה מאוד מבחינתנו, ולא רק מבחינה נפשית אלא גם מבחינה פרקטית. איש המקצוע המוביל בתהליך הגירושין, מבחינתנו, הוא עורך דין גירושין – עורך דין שתחום התמחותו נוגע בדיני הגירושין, בגישור ובשמירה על זכויות לקוחותיו בתהליך מסובך זה.

איך לבחור עורך דין גירושין, האם ישנן תתי התמחויות בתחום, ועוד דברים שחשוב לדעת

  • איך בוחרים עורך דין גירושין? ראשית, חשוב מאוד להדגיש כי תהליך גירושין הוא כמעט תמיד תהליך שלכל הפחות יש להיעזר בייעוץ משפטי כאשר נכנסים אליו. גם כאשר תהליך הגירושין מתבצע בהסכמה על שני הצדדים, וגם כאשר אין חילוקי דעות משמעותיים ביותר על חלוקת המשמורת והרכוש, עדיין יש להשקיע בייעוץ משפטי מעורך דין גירושין שיכול להפוך לנו את התהליך כולו לפשוט יותר ומסורבל פחות. כאשר מדובר בתהליך שיש בו גם מחלוקות, הרי שמדובר בחובה של ממש – וייצוג משפטי איכותי יכול להיות משמעותי מאוד בכל מה שנוגע לעתיד של הצד שלכם בגירושין. לכן, חשוב לבחור עורך דין מנוסה המתמחה בתחום הגירושין, ואולי אף באופן ספציפי בתחום שנמצא במחלוקת אצלכם.
  • תחומים בעולם הגירושין ודברים שחשוב לדעת – ישנם כמה וכמה תחומים ספציפיים שניתן להגדיר בתור תתי התמחויות בעולם המשפטי שקשור לגירושין. תחום אחד הוא מזונות – בין אם מדובר במזונות אישה ובין אם במזונות ילדים. כלל ענייני הרכוש וחלוקתו גם הם יכולים להיות משמעותיים במיוחד. עוד דבר חשוב בכל הנוגע לתחום הגירושין הוא גישור – ומגשר איכותי שיכול למצוא את עמק השווה יכול להיות שובר שוויון בכל מה שנוגע לתהליך הגירושין המסובך. עוד תחום שחשוב לשים אליו לב הוא ניסוח הסכמי הגירושין עצמם – וכן, בסיטואציות אחרות לחלוטין, ניסוח הסכמי ממון וטרום נישואים.

איש המקצוע האיכותי והנכון עבורכם יכול להבטיח לכם את התהליך הפשוט והאיכותי ביותר עבורכם

כאשר אתם מחפשים עורך דין גירושין, אתם צריכים לפנות אך ורק לאנשי מקצוע מהשורה הראשונה, המתמחים בתחום הרלוונטי עבורכם ויכולים לתת לכם ייעוץ משפטי ולייצג אתכם בצורה האיכותית ביותר, גם כאשר התהליך הוא לא פשוט וגם כאשר המחלוקות הן רבות – ולהפוך את התהליך הזה לכמה שיותר פשוט ונעים עבורכם, במסגרת מה שאפשרי. תהליך הגירושין הוא כמעט אף פעם לא פשוט כל כך מעשית ונפשית, ואתם צריכים לתת לעצמכם את התנאים הטובים ביותר בכניסה אליו.

-->